Rowery Holenderskie

Rowery holenderskie szturmem zdobywają popularność wśród naszych rodaków i coraz częściej możemy zobaczyć je na naszych rodzimych ulicach dużych jak i mniejszych miast. Nie ma w tym nic dziwnego skoro rowery holenderskie na tle konkurencji wyróżniają się niezwykłym wręcz komfortem jazdy oraz jakością wykonania. Mocno wygięta kierownica umożliwiająca wygodne oparcie rąk, szerokie sprężynowe siodełko długie podróżowanie, a duże 28 calowe koła i niska rama umożliwiają wyjątkowo przyjemną jazdę. Stylowe wykończenie, kontrastowe kolory i stylowa podnóżka to uzupełnienie klasycznej holenderki.

Wszystko to sprawia iż rowery holenderskie są wstanie zapewnić użytkownikowi komfort podróży po miejskich ulicach o jakim mogą jedynie zamarzyć posiadacze trekkingowych czy też górskich modeli.

Jeżeli zatem szukasz roweru który stanie się twoim głównym środkiem transportu po miejskich arteriach drogowych i jednocześnie oczekujesz, że będzie on idealnie wpisywał się w kryteria estetyki, niezawodności i użyteczności to rowery holenderskie dostępne w naszym sklepie będą istnym strzałem w dziesiątkę.

Sprawdź najniższe ceny rowerów holenderskich!

Porównaj produkt (0)


Rower holenderski Tussaud 329H

Rower holenderski Tussaud 329H

W magazynie

769,00 zł

Rower holenderski Tussaud 336H

Rower holenderski Tussaud 336H

W magazynie

589,00 zł

Rower Miejski Ortler Detroit

Rower Miejski Ortler Detroit

W magazynie

619,00 zł

Rower Holenderski Caferacer Lady Doppio

Rower Holenderski Caferacer Lady Doppio

W magazynie

3 499,00 zł

Rower Miejski Holenderski Ortler Detroit Black Kobiecy
Rower Miejski Holenderski Ortler Sanfjord Wave Damski
Wyświetlanie od 1 do 8 z 8 (1 Stron)